dr n. med. Olga Możeńska, FEACVI

kardiolog, lekarz medycyny podróży

Jest absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończyła w 2010 roku. W 2016 roku na II Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego obroniła pracę doktorską pod tytułem: „Ocena wybranych parametrów gospodarki wapniowo-fosforanowej w populacji chorych z istotną hemodynamicznie niedomykalnością zastawki mitralnej”. W 2018 roku uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie kardiologii.

Jest członkiem Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego – w 2019 roku uzyskała prestiżowy tytuł Fellow of the European Asssociation of Cardiovascular Imaging. Jest autorką kilkudziesięciu artykułów w czasopismach polskich i zagranicznych, kilku rozdziałów w monografiach i podręcznikach oraz licznych doniesień zjazdowych przedstawianych na najważniejszych kongresach kardiologicznych w Polsce i na świecie. Odbyła szereg praktyk i staży zagranicznych, m.in. na Harvard Medical School w Bostonie, w German Heart Centre i Klinikum Rechts der Isaar w Monachium, na Universita degli Studi di Milano w Mediolanie oraz Toho Medical University w Tokio.

Dr Możeńska jest pasjonatką podróży zawodowych i prywatnych, zarówno bliskich, lokalnych, jak i znacznie dalszych. Pomimo, że odwiedziła kilkadziesiąt krajów jej miejscem na ziemi nadal pozostają Mazury. Niespokojny duch i tendencja do ciągłego życia na walizkach przerodziła się w zawodowe hobby jakim jest medycyna podróży.

W naszej placówce zajmuje się diagnostyką i leczeniem pacjentów internistycznych i kardiologicznych, ze szczególnym uwzględnieniem chorych ze strukturalnymi chorobami serca (wadami zastawkowymi, kardiomiopatiami, zapaleniem mięśnia sercowego), w tym pełną kwalifikacją chorych kardiologicznych do zabiegów interwencyjnych: koronarografia, angioplastyka wieńcowa, interwencje kardiochirurgiczne, zabiegi ablacji podłoża arytmii (tj. migotanie/trzepotanie przedsionków, komorowe zaburzenia rytmu serca), TAVI, MitraClip, zamykania PFO/ASD. Na miejscu wykonuje badania echo serca oraz pełen zakres badań naczyniowych - USG doppler oraz udziela porad z zakresu medycyny podróży.

Godziny przyjęć

Zgodnie z ustalonym terminarzem.
Szczegóły w recepcji.

Cennik konsultacji

Konsultacja kardiologiczna (wizyta pierwszorazowa) (do 45 minut)220 zł

Konsultacja kardiologiczna (wizyta kolejna) (do 30 minut)180 zł

ECHO serca (USG)160 zł

24-godzinny Holter ciśnieniowy z opisem140 zł

24-godzinny Holter EKG z opisem160 zł

Kontynuacja leczenia farmakologicznego50 zł

EKG spoczynkowe z opisem lekarza50 zł

 

Konsultacja internistyczna180 zł

 

Konsultacja lekarza medycyny podróży220 zł

Kwalifikacja do szczepień i ich wykonanie (przez lekarza w trakcie wizyty)180 zł

Wystawienie odpisu (duplikatu) książeczki szczepień (polskiej/międzynarodowej)50 zł

 

USG Doppler tętnic szyjnych140 zł

USG Doppler żył kończyn dolnych (1 kończyna)140 zł

USG Doppler żył kończyn dolnych (2 kończyny)240 zł

USG Doppler tętnic kończyn dolnych (2 kończyny)240 zł

USG Doppler tętnic kończyn górnych (2 kończyny)170 zł

 

Szybki test diagnostyczny (kasetkowy) na obecność przeciwciał SARS-CoV-2100 zł

Szybki test diagnostyczny (kasetkowy) CRP50 zł

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych.
Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian.