dr n. med. Olga Możeńska

kardiolog, lekarz medycyny podróży

Jest absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończyła w 2010 roku. W 2016 roku na II Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego obroniła pracę doktorską pod tytułem: „Ocena wybranych parametrów gospodarki wapniowo-fosforanowej w populacji chorych z istotną hemodynamicznie niedomykalnością zastawki mitralnej”. W 2018 roku uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie kardiologii.

Jest członkiem Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Jest autorką kilkudziesięciu artykułów w czasopismach polskich i zagranicznych, kilku rozdziałów w monografiach i podręcznikach oraz licznych doniesień zjazdowych przedstawianych na najważniejszych kongresach kardiologicznych w Polsce i na świecie. Odbyła szereg praktyk i staży zagranicznych, m.in. na Harvard Medical School w Bostonie, w German Heart Centre i Klinikum Rechts der Isaar w Monachium, na Universita degli Studi di Milano w Mediolanie oraz Toho Medical University w Tokio.

Dr Możeńska jest pasjonatką podróży zawodowych i prywatnych, zarówno bliskich, lokalnych, jak i znacznie dalszych. Pomimo, że odwiedziła kilkadziesiąt krajów jej miejscem na ziemi nadal pozostają Mazury. Niespokojny duch i tendencja do ciągłego życia na walizkach przerodziła się w zawodowe hobby jakim jest medycyna podróży.

W naszej placówce zajmuje się diagnostyką i leczeniem pacjentów internistycznych i kardiologicznych, ze szczególnym uwzględnieniem chorych z wadami zastawkowymi i strukturalnymi chorobami serca oraz udzielaniem porad z zakresu medycyny podróży.

Godziny przyjęć

Zgodnie z ustalonym terminarzem.
Szczegóły w recepcji.

Cennik konsultacji

Konsultacja kardiologiczna (wizyta pierwszorazowa) (do 45 minut)220 zł

Konsultacja kardiologiczna (wizyta kolejna) (do 30 minut)180 zł

24-godzinny Holter ciśnieniowy z opisem140 zł

Kontynuacja leczenia farmakologicznego50 zł

EKG spoczynkowe z opisem lekarza50 zł

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych.
Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian.