Domowe KTG - zdalny monitoring kobiet w ciąży

Pregnabit wyznacza nowy trend w monitorowaniu pacjentki i znacząco podnosi poziom profilaktyki okołoporodowej. Urządzenie telemedyczne, jakim jest Pregnabit, łączy w sobie znane i sprawdzone cechy profesjonalnego, stacjonarnego urządzenia KTG, stosowanego powszechnie w szpitalach na całym świecie oraz cechy nowoczesnych urządzeń mobilnych.

Pregnabit to przenośne urządzenie pomiarowe, pozwalające na bezpieczne i wiarygodne badanie akcji serca płodu, tętna mamy oraz zapis czynności skurczowej mięśnia macicy. Zebrane przez urządzenie dane, przekazywane są bezprzewodowo do Medycznego Centrum Telemonitoringu, obsługiwanego przez wykwalifikowany personel medyczny.Szczegółowe informacje o Pregnabit są na stronie internetowej: http://www.pregnabit.com


Cennik KTG domowe - badanie płodu w ciąży

Wypożycznie aparatu KTG (7 dni)350 zł

Wypożycznie aparatu KTG (14 dni)700 zł

Wypożycznie aparatu KTG (21 dni)1050 zł

Cena usługi obejmuje:

  • Telekonsultacja lekarza.
  • Monitoring realizowany przez Centrum Medyczne 24h przez 7 dni w tygodniu.
  • Jedno pełne, prawidłowe badanie KTG dziennie, przeslane do Centrum Medycznego. Każde dodatkowe pełne badanie jest dodatkowo płatne - 50 zł.
  • Kontakt z Centrum Medycznym w dowolnym momencie realizacji usługi.
Informacje zawarte na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą być interpretowane jako porada lekarska.
W każdym przypadku należy skonsultować się z lekarzem specjalistą.