dr Justyna Papierz

nefrolog, internista

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (2008). Członek Polskiego Towarzystwa Nefrologicznego. Wieloletni pracownik Kliniki Chorób Wewnętrznych, Nefrologii i Transplantologii ze Stacją Dializ CSK MSWiA, gdzie prowadziła przykliniczną Poradnię Predializacyjną.

Zajmuje się leczeniem chorób z zakresu interny i nefrologii, ze szczególnym uwzględnieniem nawracających zakażeń układu moczowego, kamicy moczowej i przewlekłej choroby nerek.

We współpracy z ginekologiem, urologiem i kardiologiem uczestniczy w interdyscyplinarnym leczeniu pacjentów. Ma pod opieką także kobiety ciężarne obciążone chorobą nerek. W swojej pracy dużą wagę przykłada do zachowań profilaktycznych. Uczestniczy w projektach dotyczących promocji zdrowego stylu życia. Bierze udział w badaniach klinicznych z zakresu leczenia niedokrwistości u osób z przewlekłą chorobą nerek. Jest autorem artykułów w poradnikach medycznych dla pacjentów.

Prywatnie pasjonat podróży, biegania i kultury.

Godziny przyjęć

Piątek16:30 - 18:00

Znajomość języków obcych

język angielski

Zakres wieku przyjmowanych pacjentów

od 18 roku życia

Wystawianie recept refundowanych

tak

Cennik konsultacji

Konsultacja internistyczna 180 zł

Konsultacja nefrologiczna
(wizyta pierwszorazowa do 45 minut)220 zł

Konsultacja nefrologiczna
(wizyta kolejna do 30 minut)180 zł

Konsultacja nefrologiczna rozszerzona o USG układu moczowego
(od listopada 2020 r.)220 zł

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych.
Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian.