mgr Tomasz Wrona

technik masażysta, fizjoterapeuta

W 2009 ukończył Medyczną Szkołę Policealną nr 4 im. prof. E. Biernackiego zdobywając tytuł technika masażysty. Tego samego roku rozpoczął studia licencjackie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku Fizjoterapia na II Wydziale Lekarskim, zakończone w roku 2013. Następnie rozpoczął studia II stopnia, kończąc je w 2015 r. uzyskując tytuł magistra fizjoterapii.

Doświadczenie zawodowe:

W latach 2009-2011 prowadził grupowe zajęcia ogólnousprawniające nakierowane na profilaktykę schorzeń kręgosłupa oraz zajęcia aqua aerobicu. W latach 2011-2012 pracował jako masażysta-fizjoterapeuta warszawskiej klinice kręgosłupa Vertebralia.

W latach 2011-2014 związany ze Studiem Wokalnym Agaty Wrońskiej, gdzie pracował jako instruktor przedmiotu Praca z Ciałem i Relaksacja, oraz sprawował opiekę fizjoterapeutyczną nad słuchaczami studia.

W latach 2014-2015 pracował w Ośrodku Opiekuńczo-Rehabilitacyjnym Tabita w Konstancinie-Jeziornie na stanowisku fizjoterapeuty.

Od 2015 r. związany z CKR Konstancin pracując zarówno na Oddziale Dziennym Rehabilitacji jak i na Oddziale Neurorehabilitacji.

Jako masażysta specjalizuje się w wykonywaniu masażu leczniczego, drenażu limfatycznego oraz masażu w zespołach bólowych kręgosłupa.

Jako fizjoterapeuta zajmuje się pacjentami ze schorzeniami neurologicznymi (udary, stwardnienie rozsiane), a także pacjentami z dysfunkcjami ortopedycznymi (dyskopatie, wady postawy, choroba zwyrodnieniowa stawów kręgosłupa oraz szeroko pojmowanymi bólami pleców).

Kursy i Szkolenia:

  • Dyplomowany terapeuta PNF,
  • Blizna - terapia kompleksowa,
  • Kinesiology Taping,
  • Terapia Manualna (Szkoła Niemiecka) OW1, OW2, UW1,
  • Easy Flossing Academy,
  • CRAFTA - poziom podstawowy.

Godziny przyjęć

Aktualne godziny przyjęć i rejestracja na konsultację fizjoterapeutyczną oraz masaże lecznicze po numerem +48 222 926 885.

Cennik konsultacji

Konsultacja fizjoterapeutyczna (wizyta pierwszorazowa)
(do 60 min.) w tym rozpoczęcie terapii190 zł

Konsultacja fizjoterapeutyczna (do 30 min.) (bez terapii) 100 zł

Terapia indywidualna (30 min.) w tym masaż leczniczy120 zł

Terapia indywidualna (60 min.) w tym masaż leczniczy180 zł

Terapia indywidualna (90 min.) w tym masaż leczniczy220 zł

Masaż leczniczy – punktowy (w neuralgiach) (30 min.)120 zł

Masaż leczniczy – punktowy (w neuralgiach) (45 min.) 150 zł


Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych.
Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian.